Кошик
556 відгуків
+380 (50) 297-02-58
+380 (68) 766-39-16
Чернівці, Україна
PROBUD
Залишити відгук

Мультисистемні кондиціонери

Один з популярних напрямків кондиціонування - мульти спліт-системи.

Системи подібного типу кондиціонування використовуються у великих офісах, багатокімнатних квартирах, приватних будинках, готельно-ресторанних будівлях, торговельно-розважальних комплексах та інших будовах, де потрібне опрацювання повітря в кожному приміщенні.

Що ж таке кондиціонер типу мульти спліт-система і чим він відрізняється від звичайної спліт-системи?

Побутова спліт-система - кондиціонер у комплектації одного внутрішнього + одного зовнішнього блоків. Даний вид діє локально, в місці, де встановлений. Має чотири основні режими (охолодження-обігрів-вентиляція-осушення) і масу додаткових опцій.
Мульти спліт-система діє за тим самим принципом, тільки має можливість до одного зовнішнього блоку підключити до п'яти внутрішніх, таким чином створити окремий кондиціонер для кожної кімнати.

Дане обладнання має ряд безперечних переваг:
 ✅ Зберігають фасад будівлі. Погодьтеся, що фасад будівлі з кількістю зовнішніх блоків як вікон, виглядає не естетично. Особливо, якщо йдеться про стару, центральну частину міста, де велика концентрація будівель має історичне значення. Для встановлення кондиціонера в таких випадках, як правило, відводять одне спеціально обладнане місце, на яке, при всьому бажанні, не вийде вмістити кілька зовнішніх блоків для всіх приміщень;
 ✅ Енергоефективність. Одна мульти спліт-система витрачає менше електроенергії, ніж кілька окремих традиційних спліт-систем подібної потужності;
 ✅ Економія. Одна мульти спліт-система обійдеться дешевше ніж кілька класичних побутових кондиціонерів.

Мульти спліт-системи мають внутрішні блоки 4 типів:
- настінний;
- касетій;
- канальний;
- підлогово-стельовий.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner