Кошик
720 відгуків
+380 (50) 297-02-58
+380 (68) 766-39-16
Чернівці, Україна
PROBUD
Залишити відгук
Автоматика для воріт Edinger E4, фото 1

Автоматика для воріт Edinger E4

Опис
Інформація для замовлення

Edinger E4 - телескопічний електропривод для воріт до 2,5 м шириною (до 3 м при гратчастій структурі та невеликій масі). Висока потужність і довжина штока 400 мм забезпечують моделі високу ефективність, а повністю металевий редуктор і значні елементи механізму без економії на матеріалах збільшують термін експлуатації. Продумана функціональність у поєднанні з простою та інтуїтивно зрозумілою платою управління спрощує введення обладнання в експлуатацію.

Комплект автоматики Edinger E4 для автоматизації воріт.
Для працездатності потрібно не так вже й багато: з приводу для кожної стулки, один блок управління для координації роботи обладнання і хоча б один пульт ДК, щоб можна було подавати команди.

При необхідності комплект можна розширити фотоелементами, сигнальною лампою, додатковими пультами та/або GSM-модулем, завдяки яким система стає безпечнішою та зручнішою в експлуатації.

Переваги приводу Edinger E4
Електропривод Edinger E4 має цілу низку переваг навіть перед досить іменитими аналогами. Висока надійність самого виконання за рахунок міцних та довговічних матеріалів в оптимальному поєднанні без економії на їх кількості, велика потужність 350 Вт, шток 400 мм телескопічного типу для підвищення ефективності роботи – це лише короткий перелік переваг. Все це варто розглянути докладніше.

У моделі Edinger E4 економити не стали - встановили в кожний привід по асинхронному двигуну на 350 Вт з мідною обмоткою та великим ротором. Таким чином було забезпечено гарний запас сил.

Черв'як та внутрішня шестерня редуктора

Використовується черв'ячна передача як найефективніша, при цьому проста і надійна. У цій моделі вона виконана на совість. Сталевий хробак нарізаний на валу ротора. Варто зауважити, що вал досить сильний без слабких місць.

Черв'ячне колесо використовується із бронзи. Це рішення досить дороге, але саме воно дозволяє зробити вузол максимально довговічним. І виробник не став економити на матеріалах у такому важливому місці, поставивши добре виточену бронзову шестірню.

В інших моделях автоматики нерідко можна зустріти поєднання черв'яка та шестерні "сталь-сталь" або "сталь-полімер". У першій парі можливе прискорене зношування черв'яка, а в другій нерідко виходять з ладу пластикові шестерні. Але вартість полімерних деталей набагато дешевша навіть за сталеві: металообробні верстати і персонал до них не будуть потрібні, а прес-форми можуть видавати шестірні партіями без подальшої обробки.

Варто зауважити, що на легких решітчастих воротах, але явно не в нашому кліматі, такі механізми із пластиком здатні пропрацювати досить довго. З важкими стулками, при вітрі та негоді, навантаження значно вищі, знос, відповідно, теж. Сталевий черв'як дуже швидко може «перемолоти» шестерню, «злизати» зуби. Плюс сильні морози нерідко викликають крихкість матеріалу, а нагрів під літнім сонечком – деформацію.

Так що бронзова шестерня – очевидний плюс конструкції Edinger E4. Вона згодом притреться з черв'яком, роблячи роботу більш плавною та безшумною. При цьому знос частин, що труться, буде мінімальним. Тим більше, що змащення виробник також не пошкодував, бо без неї навіть якісні деталі довго не протягнуть.

Черв'ячна передача приводу Edinger E4 є нереверсивною, тобто спрацьовує на кшталт замку: двигун може переміщати ворота, але якщо він вимкнений, рух заблокований. Природно, що у разі відсутності електроенергії передбачено механізм переведення у ручний режим. У комплект входять спеціальні ключі, за допомогою яких здійснюється розблокування – сторонні люди цього зробити не зможуть.

Ходовий гвинт та шток

Автоматика для воріт Edinger E4 може пишатися і своїм ходовим гвинтом. Застосовується трапецеїдальне п'ятизахідне різьблення, що дозволяє збільшити кут підйому (а значить, спростити переведення в ручний режим) і знизити навантаження на кожен виток за рахунок розширеної зіткнення з гайкою. При цьому сама товщина гвинта становить цілих 16 мм (для порівняння – у аналогів не більше 12-14 мм).

Ходова гайка потребує окремої уваги. Вона виконана з бронзи, що оптимально у поєднанні зі сталевим гвинтом. А якщо врахувати, що в переважній більшості моделей автоматики цей елемент зовсім роблять із пластику, то очевидно, що дана конструкція набагато надійніша. 

Металеві ходові гайки застосовують у реально дорогій автоматиці, у надміцних промислових моделях. Тепер з'явилася можливість придбати надійну техніку для побутових цілей за прийнятною ціною завдяки лінійці Edinger.

Корпус, шток та місця стикувань

Мотор-редуктор приводу Edinger E4 розміщений у корпусі з алюмінієвого литого. Варто зауважити, що на металі тут теж не економили – товщина від 5 мм і вище, що щонайменше вдвічі більше, ніж у інших моделей.

Ціліснолитим з цим корпусом є вухо, яким привід кріпитиметься до опорного стовпа. Таке виконання міцніше і надійніше, ніж будь-який метод кріплення окремих деталей між собою.

Вухо, яке кріпитиметься до рами воріт, також відлите з алюмінію, теж має солідні габарити. Усередині бачимо отвір з нарізаним різьбленням, щоб можна було гайкою надійно зафіксувати сталевий палець.

Стовбур корпусу є алюмінієвою трубою, діаметр якої становить 45 мм, а товщина металу досягає 3 мм. Майбутні приводу навантаження навряд чи зможуть деформувати такий надійний елемент.

Для міцної стикування ствола з корпусом мотор-редуктора застосовується різьбове з'єднання, причому виконано не п'ят витків, а повноцінні 12-ть. До того ж при з'єднанні застосовують різьбовий герметик. Завдяки такому підходу не те що люфтів не виникає, а складається враження цілісності корпусу. Хомутами і саморізами подібної якості сполуки досягти неможливо.

Порошкове молоткове фарбування на алюмінієвій частині корпусу Edinger E4 є дуже довговічним. Якщо зі звичайними емалями з часом корозія може дістатися металу, зовнішній вигляд може погіршитися, то тут стан корпусу залишатиметься бездоганним більш тривалий термін.

Шток діаметром 32 мм виготовляється з нержавіючої сталі завтовшки 3 мм. Корозії він не схильний. Міцність елемента підвищена порівняно з аналогами, товщина стінок яких у 1,5-2 рази менше.

 

Шток надійно з'єднаний з ходовою гайкою – 12 витків різьблення, різьбовий герметик та дві точки кернення.

Варто зауважити, що тут не залишили шток відкритим. Крім фіксуючої гайки та направляючої втулки передбачений сальник. Подібний захист не дозволить пилу та волозі проникати всередину механізму, забруднювати мастило, викликати корозію. Таким чином привід служитиме довше, при цьому не вимагаючи періодично змінювати мастило.

У комплекті автоматики для воріт Edinger E4 передбачені всі дійсно корисні функції, але без надмірностей. Оплачувати непотрібні Вам можливості не доведеться. Ризик встановлення неправильного параметра в одній із малозрозумілих функцій зводиться до нуля, шукати можливі помилки або виправляти збої в подібних місцях не доведеться.

Плата максимально зрозуміла зі знімними клемами, докладними підписами до всіх контактів, резисторів та світлодіодів. Відсутність електронного табло та кнопок програмування не мінус, а плюс – не треба проходити за списком усіх функцій при налаштуванні, не буде ризику обнулення електронної пам'яті.

Виконати підключення та налаштування під силу кожному, тим більше що є докладні інструкції з приводу та плати.

Підключення

  • до контактів Line та COM підводиться харчування;
  • COM1, Open1 та Close1 призначені для підключення 1-го приводу (1-м відкривається, 2-м закривається);
  • до COM2, Open2 і Close2 підключається 2-й привід (2-м відкривається, зате 1-м закривається);
  • Com та Lamp дозволяють підключити лампу;
  • фотоелементи керуються через Photo та GND, а живлення для них – на контактах АС12V;
  • від АС12V живляться також зовнішні приймачі та інші низьковольтні аксесуари;
  • очевидними є призначення контактів STOP – для кнопок екстреної зупинки, ANT – для підключення антени;
  • START1 і START2 є виходами для зовнішнього керування відповідно до однієї або двох стулок.

Виконання налаштувань

На платі є лише одна кнопка Key, яка призначена для запису пультів.

Пульти, до речі, у комплекті з автоматикою Edinger E4 дуже добрі. Вони 4-х канальні, а це означає, що їх можна використовувати для управління відразу кількох автоматичних систем.

Група Dip-перемикачів дозволяє задіяти різні режими роботи:

  • SLOW – робота із уповільненнями (або без);
  • AUTO – режим автозакривання (або просто покроковий);
  • LAMP – робота сигнальної лампи в режимі постійного світіння або миготіння;
  • SAFE – активація виходів на фотоелементи та клему Стоп.

Деякі налаштування потрібно підлаштовувати під конкретні ворота, що в цьому випадку виконується поворотом резисторів:

  • Motor1 та Motor2 дозволяють встановити кути відкривання (точніше час роботи кожного двигуна);
  • FOTO – велиRCE – регулювання зусилля;
  • DELAY - "фора" на старті однієї стулки перед іншою;
  • AUTO – величина паузи перед автозакриттям.

Контролювати правильність виконання того чи іншого налаштування можна з миготіння світлоіндикаторів. Все докладно описано в інструкціях, тому помилитися практично нереально. А ось заощадити на послугах настроювача – цілком можливо.

У розширених комплектах Edinger E4 також є:

Сигнальна лампа

 

Установка автоматики для воріт Edinger E4

Монтаж обладнання докладно описано у відповідній інструкції. Всі необхідні кронштейни та кріплення йдуть у комплекті. Важливо дотримуватись рекомендацій щодо монтажних параметрів, щоб робота техніки була коректною.

Модель Edinger E4 - "молодша" в лінійці з ходом штока всього 400 мм. Це виглядає скромно лише в порівнянні з 500 мм Е5-го та 600 мм Е6-го приводів бренду Едінгер. На багатьох європейських моделях для нешироких стулок хід обмежений лише 300 мм, причому повзункового типу без висувного штока. Так що привід, що розглядається, все одно набагато краще сумісний з досить широкими опорними стовпами без необхідності «вигризати» ніші. І дотягнутися він здатний далі від петель, ніж аналоги, а значить, ефективність буде вищою (ніхто не відчиняє двері, натискаючи на полотно поруч із петлями – ближче до краю це зробити набагато легше, без зайвих зусиль).

Привід Edinger E4 підходить для монтажу своїми руками, може працювати в нашому кліматі, відрізняється підвищеною міцністю та надійністю за невисокої ціни. Реально варта модель для не дуже широких воріт.

  • Ціна: 11 442 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner