ПРОМИСЛОВИЙ ТВЕРДОТОПЛИВНИЙ КОТЕЛ ІЗ ЖАРОТРУБНИМ ТЕПЛООБМІННИКОМ KRAFT СЕРІЇ PROM / PROM F
ПРОМИСЛОВИЙ ТВЕРДОТОПЛИВНИЙ КОТЕЛ ІЗ ЖАРОТРУБНИМ ТЕПЛООБМІННИКОМ KRAFT СЕРІЇ PROM / PROM F
Промисловий котел тривалого горіння KRAFT серії PROM - це твердопаливний котел великої потужності від 98 кВт до 1 МВт з жаротрубним теплообмінником, який працює на різному твердому паливі. Для його виробництва використовується листова котлова сталь марки 09Г2С (європейський аналог P265GН) товщиною 8 мм (котли потужністю 98 і 150 кВт виробляються зі сталі товщиною 6мм). Жаротрубний теплообмінник виготовляється із суцільнотягнутої труби.
Котли Kraft серії Prom здатні обігрівати приміщення площею від 1 000 до 10 000 м. кв. Область застосування - це великі приміщення, зазвичай, найчастіше промислового чи складського призначення: торгові центри, заводи, автосалони, готелі, бази відпочинку тощо.
Час горіння на одному завантаженні дров становить до 12 годин, на вугіллі цей показник може досягати і 20-24 годин. Так само можна обладнати промисловий котел Kraft факельним пальником (Prom F), тоді час горіння на одному завантаженні палива збільшиться до 7 днів (залежить від розміру бункера).
Промислові котли Kraft мають широку лінійку. Ви можете вибирати який теплообмінник Вам більше підходить, жаротрубний або полочний. Так само Ви вибираєте який тип подачі палива: ручний (Prom жаротрубний або Prom полочний) або автоматичний (Prom F жаротрубний c факельним пальником, Prom F полочний з факельним пальником або Prom F полковий з ретортним пальником).
ЕЛЕМЕНТИ КОНСТРУКЦІЇ КОТЛА ІЗ ЖАРОТРУБНИМ ТЕПЛООБМІННИКОМ
АВТОМАТИКА
Система реагує на температуру в будинку та на вулиці, контролює спалювання палива за допомогою вентилятора.
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
З метою безпеки, водяна сорочка котла з усіх боків закривається металевою конструкцією - обшивкою, під якою знаходиться шар термостійкої ізоляційної вати.
ЗАВАНТАЖУВАЛЬНІ ДВЕРЦЯТА
Призначені для завантаження палива в топкову камеру і розпалювання першої закладки дров.
РЕВІЗІЙНІ ДВЕРЦЯТА
Призначені для регулювання подачі повітря, забезпечують доступ до ящика зольника. На дверцятах монтується вентилятор.
ШНЕК
Доставляє паливо (пеллету) з паливного бункера на факельний пальник
ФАКЕЛЬНИЙ ПАЛЬНИК
Призначений для автоматичної подачі та спалювання паливних гранул (пелет) у котлі. Пелета, потрапляючи в зону горіння, запалюється і, згораючи в повітряному потоці, утворює факел. При цьому практично не утворюючи диму і золи.
ДВЕРЦЯТА КОНВЕКТИВНОГО ВІДДІЛЕННЯ
Під час чищення котла дає можливість дістатися до важкодоступних місць теплообмінника. Під час роботи котла категорично забороняється відкривати, щоб уникнути задимлення приміщення.
ТЕРМОСТІЙКА РУЧКА
Ергономічна ручка виконана з термостійкого пластику, призначена для надійної ізоляції камери згоряння, зручного і безпечного використання. А її конструкція дозволяє закривати герметично дверцята.
ВЕНТИЛЯТОР
Керує інтенсивністю горіння палива і потужністю котла. При досягненні необхідної температури він сповільнюється і паливо тліє. Щойно температура починає знижуватися, вентилятор знову роздмухує вогонь.
ЗАВАНТАЖУВАЛЬНІ ДВЕРЦЯТА
Призначені для завантаження і довантаження палива (пелети) в паливний бункер.
ПАЛИВНИЙ БУНКЕР
Бункер наповнюється паливом (пілетою), яке через шнек надходить на факельний пальник. Об'єм бункера дає змогу робити довантаження раз на тиждень, при цьому котел безперервно опалюватиме приміщення цілодобово.
Основною характеристикою котла є його потужність. Від правильного розрахунку потужності залежить, чи справлятиметься опалення з оптимальним нагріванням приміщень у пікові навантаження. Здебільшого, вони мають рацію - для України потужність котла розраховується з показника 1кВт на 10 квадратних метрів. Для промислових цілей запас потужності котла має бути на рівні 30%.
КОТЛОВА СТАЛЬ 8 ММ
Основний матеріал - котлова сталь марки 09Г2С (P265GН) завтовшки 8 мм (котли потужністю 98 і 150 кВт виготовляються зі сталі завтовшки 6 мм). Вона витримує більш високі температури. Котел виготовляється з цільного листа сталі, що зменшує кількість зварних швів.
ВОДЯНА СОРОЧКА
Стінки котла наповнені водою, що дає змогу ефективніше опалювати свій будинок. Конструкція дозволяє сталі витримувати високі температури, що подовжує термін служби котла.
ЖАРОТРУБНИЙ ТЕПЛООБМІННИК
Димові гази з топки потрапляють у металеві труби теплообмінника. Жар проходить крізь внутрішню область труб і нагріває метал. Нагріті труби зовні занурені у воду, відповідно, віддають тепло воді.
КОЛОСНИКОВА РЕШІТКА
Чавунна набірна решітка, що служить для підтримки шару твердого палива.
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНИЙ ШАР
Між водяною сорочкою та обшивкою знаходиться шар термостійкої ізоляційної вати. Це запобігає надмірній віддачі тепла в приміщення, де знаходиться котел.
ГЕРМЕТИЧНІ ДВЕРЦЯТА
Дверцята в камері згоряння зроблені з котельної сталі, яка витримує великі температури. Їх конструкція забезпечує повну герметичність. Неконтрольоване надходження кисню в топку різко знижує ККД котла і збільшує витрату палива.
ТОПКА ПАЛЬНИКА
Основою пальників є топка. У ній відбувається первинне згоряння і подальший допал продуктів газифікації пелети.
ПОДВІЙНЕ ПРОВАРЮВАННЯ ШВІВ
Зварювальний шов впливає на термін служби котла. Шви теплообмінників заварюються з 2 сторін: зсередини і зовні. Завдяки цьому термін служби котла значно збільшується.
1. Патрубок «обратки»
Підведення теплоносія (води) здійснюється через патрубки зворотної мережевої води, що розташовані в нижній частині задньої стінки котла.
2. Патрубок «подачі»
Відведення теплоносія (води) здійснюється відповідно через патрубок прямої мережевої води, який розташований на верхній площині котла.
3 Штуцер зливу води з котла
Використовується для зливу води з котла. Розміщений у низу задньої стінки, на новіших модифікаціях котлів розміщений у нижній частині бічної стінки корпусу.
4 Штуцер під групу безпеки котла
У верхній частині корпусу котла розташований штуцер для встановлення групи безпеки котла.
5. Боров
Топкові гази виходять у димохід через боров, розташований у задній частині корпусу котла.
6. Шибер
Боров обладнано вбудованим дросельним клапаном продуктів згоряння - шибером. У разі занадто високої тяги в димоході шибер дає змогу її знизити шляхом часткового перекриття вихідного отвору.
7. Дверцята ревізійні
Забезпечують доступ до топки котла і ящика зольника.
8. Технологічний патрубок
Невеликий відрізок труби, приєднаний до конструкції котла.
9. Такелажні елементи
Використовуються для підйому котла за допомогою вантажопідйомних механізмів
Основні | |
---|---|
Тип промислового котла за типом палива | Твердопаливний |
Потужність номінальна | 98 МВт |
- Ціна: 310 000 ₴