




Привід для відкатних воріт Edinger I10
Edinger I10 - автоматика для воріт. Вона розрахована на ворота до 1000 кг.
Додаткові позиції:
- 4 метри рейки (+1 453 грн.)
- 5 метрів рейки (+1 816 грн.)
- Фотоелементи (+908 грн.)
- Лампа (+454 грн.)
- Фотоелементи + лампа (+1362 грн.)
- Dzvinok на 10 номерів (+2 270 грн.)
З чого складається комплект автоматики
Усі складові комплекту Edinger I10 (крім зубчастої рейки) знаходяться в оригінальній картонній коробці пісочного кольору.
У цю коробку поміщено:
- Електропривод Edinger I10;
- Монтажна сталева основа;
- Кріпильні деталі та 1 ключ для розблокування приводу;
- Кінцеві вимикачі (магнітні);
- Два 4-х канальні пульти для керування воротами.
Також потрібно буде купити рейку для відкатних воріт (кількість метрових відрізків залежить від ширини отвору під ворота).
Щоб система безпеки воріт була повною, рекомендуємо купити фотоелементи безпеки для воріт.
І сигнальну лампу.
Яку потужність має двигун приводу Edinger I10?
У приводу Edinger I10 двигун має потужність 400 Вт. Це гарне значення як для недорогої техніки. Цієї потужності вистачить, щоб пересувати ворота вагою до 1000 кг.
Більшість моделей автоматики, що постачаються з Італії, мають потужність 30 Вт. Такі приводи нормально працюють лише до перших заморозків. Просто в мороз ворота часто примерзают і щоб зрушити їх з місця, потрібно добре постаратися, докласти великого зусилля. А такі 24 вольтові приводи не розраховані на такі навантаження і можуть вийти з ладу.
Підбираючи відповідну модель відкатної автоматики для своїх воріт не вірте сліпо у зазначені показання в технічних характеристиках, а краще беріть із запасом.
До речі, ми тестуємо всі моделі, які збираємося пропонувати клієнтам і, зокрема, заміряємо потужність двигунів, так що на нашому сайті Ви завжди можете знайти правдиві показники тієї чи іншої моделі. Тож у Edinger I10 все відповідає.
Ця модель автоматики для воріт призначена для використання на воротах приватного будинку, так як показник її інтенсивності відповідає побутовій моделі.
Що знаходиться під кришкою електроприводу Edinger I10?
Ми поставили за принцип не продавати ті моделі, всередині яких використовують пластикові деталі. Тому автоматика Edinger I10 не стала винятком.
Якщо подивитися під кришку корпусу приводу, то можна там побачити двигун, редуктор та плату керування з вбудованим приймачем та герконом.
Двигун – це асинхронний двигун з мідною обмоткою. Також він має захист від перегріву (якщо двигун нагріється до 150 ° С, то відключиться і не дозволить автоматиці згоріти).
Редуктор приводу Edinger I10 не містить жодної пластикової деталі. Вони виготовлені лише з металу.
Наприклад, провідна шестерня виготовлена із бронзи.
Сам вал – сталевий. Використання комбінації сталь + бронза - ідеальне рішення, так досягається мінімальне зношування при терті даних деталей.
Для змащування деталей використовується якісне низькотемпературне мастило, силіконове. Кількість мастила більш ніж достатньо для роботи автоматики довгі роки. Додавати її не доведеться. Перевагою даного мастила є те, що при низьких температурах воно не стає парафіном.
Щоб захистити деталі від попадання пилу та іншого сміття на кінцях валу, є гумометалеві сальники.
Ротор приводу Edinger I10 безщітковий. Тож можна не переживати, що він зламається. Єдина деталь у ньому, що може вийти з ладу – підшипники, що використовуються для обертання.
Плата управління, яка використовується в автоматиці Edinger I10
Крім двигуна та металевого редуктора під корпусом знаходиться плата керування.
Вона розташована вертикально. Клеми розташовані на платі у двох місцях – одні збоку вертикально, другі внизу горизонтально.
Крім клем для підключення живлення пристроїв на платі є два резистори. За допомогою першого регулюється сила мотора, а другим задається час, після якого ворота підуть на автозакривання (якщо активована ця функція).
За допомогою кнопки TEST привод навчається під конкретний отвір. Натиснувши на неї ворота самі відчиняться і закриються, запам'ятавши час роботи. Ця функція корисна, оскільки якщо раптом не спрацює кінцевий вимикач або ворота упруться в перешкоду, коли пройде цей час двигун зупинить роботу.
Кнопка KEY дозволяє програмувати пульти управління.
Dip-перемикачі задають такі функції:
- М'який старт.
- Плавний стоп.
- Режим роботи сигнальної лампи.
- Автоматичне закриття воріт після проходження певного проміжку часу.
- Функції датчиків безпеки та стопа.
- Пригальмовування при закритті та відкритті.
Всі елементи на платі підписані великими літерами, так що не потрібно буде придивлятися або брати лупу, щоб налаштувати плату.
Спосіб відкриття воріт за відсутності електрики
Автоматика Edinger I10, як і всі моделі автоматики від фірми Edinger має черв'ячну передачу. Це означає, що за відсутності електрики відкрити ворота вручну буде неможливо, якщо не перевести привід у ручний режим. Для цього на корпусі є спеціальні дверцята з отвором під ключ розблокування. Щоб перевести автоматику з автоматичного режиму в ручний (і навпаки), потрібно вставити ключ, повернути його і потягнути на себе дверцята.
.
У комплекті є два такі ключі.
Перевага такого механізму в тому, що Вам не потрібно буде встановлювати замок, його роль відіграватиме сама автоматика.
Прекрасно в дверцятах те, що вона зроблена з алюмінію, а не пластику, так що вона не ламатиметься.
Як спрацьовує механізм зупинки двигуна Edinger I10 при досягненні крайніх положень
Щоб двигун Edinger I10 вчасно зупинявся (при повному відкритті та закритті воріт) система оснащена двома магнітами різної полярності та герконом, вбудованим у привід. Така система працює безвідмовно за будь-якої погоди.
Контакти геркона запечатані у вакуумі, тому пошкодити їх дуже складно. Коли один з магнітів наближається до геркона, він спрацьовує на його магнітне поле і замикає контакти, даючи таким чином приводу сигнал на зупинку.
Перевага магнітів у тому, що їх можна регулювати по горизонталі. Таким чином, якщо місця кріплення магніту потрапляє на бобишку, їх можна просто зрушити далі або ближче, а потім відрегулювати сам магніт.
- Ціна: 9 307 ₴